Algas vilistlaste registreerimine juubeliürituseks

Haapsalu Täiskasvanute Gümnaasiumi 70. juubeli tähistamine on laupäeval, 21. aprillil 2018 kl 16 Haapsalu kultuurikeskuse rõdusaalis.

Juubeliüritusele on oodatud kooli vilistlased, endised õpetajad ning kõik praegused õpilased ja õpetajad.

Pidulikul koosviibimisel kõneletakse koolielust ja ajaloost vaheldumisi muusikaliste vahepaladega. Võetakse vastu õnnitlusi. Osalejatele on kaetud suupistelaud ja saab juubelitorti. Pärast 1,5 tunnist pidulikku osa mängib tantsuks ansambel. Kõik osalejad saavad kooli juubelimeened.

Osavõtutasu on 10 eurot, praegustele õpilastele ja õpetajatele 5 eurot. Registreerunuks loetakse teid pärast osavõtutasu maksmist.

Kohapeal makstes on osalemistasu 15 eurot.

Osalemistasu saab maksta kooli arvele:

Haapsalu Täiskasvanute Gümnaasium
SEB: EE671010602002441000
Selgitus: HTG 70, ees- ja perekonnanimi, lõpetamise aasta

---

Registreerumiseks piisab, kui tasute osavõtumaksu kooli kontole, lisades selgitusse märksõnadeks HTG 70, enda ees- ja perekonnanimi ning lõpetamise aasta.

Samuti võite helistada ja panne end kirja kooli kantselei telefonil 473 5654 või e-posti teel See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud. ning pärast seda saate tasuda osavõtutasu (saab tasuda ka HTG kantseleis).

Jagage infot kooli juubelist endistele klassi- ja koolikaaslastele! Olete kõik oodatud!