Õppenõukogud

28. august 2018. Teema: kokkuvõte 2018/19. õppeaasta suunad ja tegevused, projekti "Teisel ringil targaks Läänemaal II" tutvustus.

Hoolekogu

Hoolekogusse kuulub alates 28. nov 2018:

linnavolikogu esindaja, kaks vilistlaste esindajat, haridusasutust toetava organisatsiooni – milleks on Politsei- ja Piirivalveamet – esindaja, kaks õpilaste esindajat ja kooli õppenõukogu esindaja.

Haapsalu Täiskasvanute Gümnaasium on Haapsalu linna munitsipaalkool.

Järelevalve

Haldusjärelvalvet õppeasutuse õppe- ja kasvatustegevuse õiguspärasuse üle teostab
Haridus- ja teadusministeerium,
Munga 18 Tartu 50088, tel 735 0222, epost: See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

Haapsalu linnavalitsuse haridusnõunik
,