Kooli suur juubelipidu

HTG 70 aktus

21. aprillil tähistas Haapsalu Täiskasvanute Gümnaasium 70. sünnipäeva Haapsalu kultuurikeskuses.

Vilistlased, praegused ja endised õpetajad, Eesti täiskasvanute gümnaasiumite, Haapsalu koolide ja linnavalitsuse ning koostööpartnerite esindajad said osa aktusest ja meeleolukast peost ansambli "Vingerpillid" saatel.

Aktusel kõneles direktor Vladimir Padama, õhtujuht Egon Erkmann tutvustas juubeliraamatut "Õppimisrõõm. 11 õpetlikku lugu 1947-2018", kool tänas endisi ja praeguseid õpetajaid, koolist kõnelesid abituriendid Helina Meister ja Mari Tikerpuu. Vahepalasid akordionil esitas vilistlane Anti Nöör.

Peost võttis osa ligi 100 külalist. Kohalesaabunud said mälestuseks juubeliraamatu "Õppimisrõõm" ja kooli meened. Raamatut "Õppimisrõõm" on võimalik edasipidi soetada kooli kantseleist.

Fotosid saab vaadata Facebooki lehel (näevad ka need, kes ei ole Facebooki kasutajad) – FOTOD