Sõidame Linnateatrisse!

Head õpetajad ja õpilased!

Kolmapäeval, 7. veebruaril sõidab koolipere Tallinna Linnateatrisse vaatama etendust “Surnud hinged”.

N. Gogoli 1842. aastal ilmunud “Surnud hinged” on teravalt satiiriline vaade ühiskonnale, kus vohavad saamahimu, korruptsioon, valelikkus ja rumalus.

“Surnud hinged” on Hendrik Toompere esimene lavastus Linnateatris. Mängivad Priit Võigemast (külalisena), Andres Raag, Rain Simmul, Piret Kalda, Kristjan Üksküla, Anne Reemann, Margus Tabor, Allan Noormets, Kalju Orro, Evelin Võigemast ja Elisabet Reinsalu
.

Teatrisse sõit ja etendus on kooliperele tasuta. Väljasõit kl 16.30, etendus algab kl 19 ja kestab 2 t 40 min.

Osalemiseks andke endast teada 1. veebruariks Maaritile (tel 5629 9935, See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.).

Teatrireis toimus projekti “Teisel ringil targaks Läänemaal” osana.