17. okt salongiõhtu: Karl Ristikivi tagasitulek

Teisipäeval, 17. oktoobril kl 18 on salongiõhtu "Karl Ristikivi tagasitulek". Sellega tähistab meie kool täiskasvanud õppija nädalat (TÕN) ning see on pühendatud Läänemaalt pärit kirjaniku Karl Ristikivi 105. sünniaastapäevale.

Karl Ristikivi (16. okt 1912-19. juuli 1977) elust, õpingutest ja loomingust räägivad kirjandusõpetaja Niina Viinapuu, Egon Erkmann ja õpilased. Kuulatakse Ristikivi loomingut sõnas ja laulus.

Salongis on kohvilaud ja suupisted, võimalik sirvida Ristikivi romaane.

Vajalik registreerimine kuni 16. oktoobrini kantseleis või tel 473 5654 või See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud..

Salongiõhtu toimub Haapsalu Täiskasvanute Gümnaasiumis, Kuuse 1 (Haapsalu Põhikooli noortehosteli majatiivas). Kestvus üks tund.

Oodatud on koolipere ja linnarahvas!