Õppijate saadikud käisid Audenteses seminaril

21. ja 22. septembril osales meie kooli esindus õppijate saadikute seminaril, mis toimus Audentese koolis Tallinnas.

Õppijate saadikud on õpilased, kes abistavad kaasõpilasi ja suhtlevad tihedamalt õpetajatega. Meie koolis osalesid õpilaste esindajatena Helina Meister ja Merle Esko (12. kl) ning Kirke Säär ja Laura Djakonova (11. kl). Saatjatena olid kaasas Ülle Adamas ja Maarit Vikman.

Eesti täiskasvanute gümnaasiume esindanud õppijate saadikutele tutvustati kahe päeva jooksul Audentese e-gümnaasiumi, avaliku esinemise nippe ning enese ja teiste säästmist suhtlemisel.

Avalik esinemine nippe näitasid lavakunstikooli tudengid Jan Teevet ja Jane Napp ning tegid seda väga vahvalt. Töötoas “Kuidas hoida ennast ja teisi” rääkis suhtlemistreener Liina Kolk.

Seminar toimus Euroopa Sotsiaalfondi projekti "Täiskasvanuhariduse edendamine ja õppimisvõimaluste avardamine" raames ning selle korraldas ANDRAS.