Lõpetas HTG 67. lend!

22. juunil peeti täiskasvanute gümnaasiumi lõpuaktus majanaabri, Haapsalu Põhikooli, aulas.

Sel aastal lõpetas gümnaasiumi üheksa abiturienti. Nendest viit tunnustati kooli kiituskirjaga väga hea ja hea õpitulemuste eest. Lisaks anti kiituskirjasid heade tulemuste eest füüsikas, keemias, ajaloos, inglise keeles ja kirjanduses. Lõpuklassi juhataja oli Kaja Paavo.

Põhikooli lõpetasid kolm õpilast. Nende klassijuhataja oli Inna Särel.

Lisaks direktori sõnavõtule tervitasid lõpetajaid Haapsalu abilinnapea Peeter Vikman, kooli hoolekogu esimees ja õpilaste nimel Helina Meister. Abituriendid tänasid sõnade ja lilledega õpetajaid.

Muusikalisi vahepalasid esitasid noored lauljad Sirje Kaasiku juhendamisel.

Meeldiva üllatusena oli lõpetajad õnnitlema tulnud palju sugulasi, sõpru ja tuttavaid ning valmispandud toolidele tuli lisa tuua.

Aktuse lõpus tehti lõpetajatest ühispildid nii eraldi kui koos õpetajatega. Pilte on võimalik vaadata kooli Facebooki lehel (vajuta SIIA).