Magus sõbrapäev õpetliku ekskursiooniga

Sõbrapäev, 14. veebruar möödus koolis väga magusalt. Hommikul jagasid 11. klassi õpilased Helina ja Merle (kes on ka õppijate saadikud) kõigile koolitulijatele šokolaadi. Päeval kutsuti kõik õpilased fuajeesse, kus ootas tort. Tordi jagamine oli seekord  teistmoodi: võttes torditüki, ei saanud seda ise süüa, vaid pidid selle andma sõbrale/kaasõpilasele; süüa said ise seda tükki, mille andis sulle teine kaasõpilane.

Lisamagusa said need, kes osalesid sõbrapäevaselfi konkursil. Konkursi võitis sõbralikkus — kooli töötajad Ülle ja Maarit andsid šokolaadi kõigile selfide peale jäänutele.

*  *  *

Pärastlõunal toimus õpilaste õppekäik Haapsalu Neuroloogilisse Rehabilitatsioonikeskusesse.

Tipptasemel taastusravikeskuse maja ja teenuseid tutvustas 14 osalejale maja töötaja Maarja Lõps. Tervise taastamise võimalused on muljetavaldavad, kuid parem, kui siia majja ei satuks, tõdesid osalejad õppereisi lõpus.