Õppijate saadikud olid Tartus seminaril

10. veebruaril osalesid meie kooli õppijate saadikud Helina Meister ja Merle Esko (õpivad 11. klassis) täiskasvanute gümnaasiumite õppijate saadikute seminaril Tartus.

Eesti täiskasvanute gümnaasiumite õppijate saadikuid, keda oli üle 40, võõrustas Tartu Täiskasvanute Gümnaasium. Seminaril rääkis täiskasvanute koolitaja Tiina Leosk suhtlemisest kaasõpilastega, Tartu Ülikooli õppekorraldusnõustaja Liana Martin tuutorlusest ülikooli näitel ning Tartu Täiskasvanute Gümnaasiumi direktor Marika Kaasik viis läbi töötoa õppijate saadikute kogemustest.

Päev lõppes ringkäiguga Tartu Täiskasvanute Gümnaasiumi uutes ruumides, kus õpib praegu ligi 560 õpilast.

Järgmine seminar kaasõpilaste toetajatele toimub mais Pärnus.

Seminari korraldas ETK Andras ja seminar oli osa projektist „Teisel ringil targaks” (TERITA).