TÕF – tagasivaade täiskasvanud õppijate aastale

11. novembril peeti Tallinnas XII täiskasvanud õppijate foorum (TÕF). Foorum vaatas tagasi täiskasvanud õppijate 2016. aastale ning innustas praeguseid ja tulevasi õppijaid.

Meie koolist osalesid TÕFil Helina ja Merle 11. klassist, saatjateks kooli poolt Maarit ja Ülle, et õpilased pealinnas ära ei eksiks… :)

Selle aasta foorumil oli peainnustajaks täiskasvanute gümnaasiumi lõpetanud kirjanik Olavi Ruitlane, kes on pidanud palju ameteid: ehitusmaaler, treial, autojuht, katlakütja, valvur, töökoja meister, varustaja, karjus, turvamees jne. Ta mõtiskles enda elu näitel, et kui ilma keskhariduseta elad selleks, et tööd leida, siis keskharidusega saad juba tööl käia selleks, et elada.

Nii tõdesidki õpilased Helina ja Merle, et õppides leiad elus selle, mis sind õnnelikuks teeb. Näiteks töö. Proovige järele!