Kordaläinud õppereis Põhja-Läänemaale

11. oktoobril viis buss 50 õpilast, õpetajat ja  lihtsalt huvilist reisile Põhja-Läänemaale.

Giid Päivi Kaljula selgituste saatel jõuti Risti kaudu Nõvale ning tagasi Haapsallu läbi Noarootsi. Kena sügisilm, kohvipausid ja lõunasöögisupp muutsid reisi toredaks seltskondlikuks väljasõiduks.

Reisi õnnestumisest annab tunnistust koolivälise osaleja Gennadi Vihmani tänukiri, kus ta tänab toreda reisi eest Põhja-Läänemaale. Hr Vihamn kirjutab reisist, mis oli "väga värskendav enda teadmiste kinnitamisel ja uute omandamisel, silmaringi laiendamisel".

Kõigile meile aga on igati innustav Gennadi Vihmani tähelepanek. Ta kirjutab: "Meeldiv oli kogeda, et erinevatel põhjustel kooliteega kimpu jäänud (nö suured inimesed) on leidnud soovi ja motivatsiooni teie koolis õpinguid jätkata". Nii tore on, kui sind märgatakse!

Õppereis toimus projekti "Teisel ringil targaks Läänemaal" ja täiskasvanud õppija nädala (TÕN) raames.

Pilte vaata Facebooki leheküljelt SIIN.