Koolis söödi pidupäevatorti

4. oktoobril oli koolis pidupäev — sel päeval tähistasime 3. oktoobril peetavat kooli sünnipäeva ja 5. oktoobril tähistatavat õpetajate päeva.

3. oktoober on kuupäev, mida kannab direktori esimene käskkiri aastal 1947. Siis alustas keskhariduse õpetamisega täiskasvanutele Läänemaal tööd Haapsalu Töölisnoorte Õhtukeskkool. Aktusel nägi näiteks videot, mis viis vaataja jalutuskäigule hoonete juurde, mis 69. aasta jooksul on koolile koduks olnud.

Meie kooli 2016. aasta õpetajaks valiti matemaatika- ja füüsikaõpetaja Tatjana Plukijene. Aasta õpetaja tiitel selgus õpilaste ja õpetajate valikute põhjal. Õpetaja Tatjanat hindavad õpilased eeskätt tema huvitavate tundide, meeldiva ja osavõtliku suhtlemise eest.

Samuti oli koolil tore tunnustada hoolsa suhtumise eest õpilasi. Andrea Proos, Merle Esko, Maarja Prikmann, Liisa Gussarova, Helina Meister, Kairi-Liis Raadik, Kalver Villers, Inge Saunik ja Piret Laksberg said kooli tänukirja.